Dátum: 2013.11.04

Feladó: P.

Tárgy: 2

Decemberben lesz 6 éve, hogy halva született a kislányom. Időben és rendben / 3. gyermek lévén gyorsan / induló szülés közben a főorvos császármetszésre adott utasítást. Néhány aláírás után már aludtam is, majd ébredéskor közölték, hogy a kislány halva született, nem is sírt fel és nem tudták újraéleszteni sem. Nem tudják az okát, majd boncolás után kiderül. Az ezt követő fél évre nem emlékszem a sok nyugtató miatt, de azt tudom, hogy nem nézhettük meg a babát, nem adták ki és nincs róla sem boncolási jegyzőkönyv, sem egyéb halotti dokumentáció. Hosszú a történet, nem részletezem.
Néhány hónappal ezelőtt megtaláltam azt a lehetőséget, ami gyógyírt ígért a fájdalmamra. Egy speciális módszerrel "visszatértem" a szülés időpontjára. Újra átéltem többször is, hogy ezáltal fel tudjam dolgozni a történteket. Láttam és hallottam mindent, miközben az eredeti eseményben altatásban voltam..... A babám egy percen belül kikerült a pocakomból és felsírt!!! Majd a gyermekorvos kezébe adták, aki elvégezte a szükséges vizsgálatokat és méréseket - pontosan láttam a beírt adatokat is! Végül betette a kislányomat egy inkubátorba és két férfi kitolta a kórházból, majd mentővel egy kis reptérre szállították. Egy nő volt mellette, valami nővérféle, és repülővel elvitték!
Nem tudtam tovább követni, de újra és újra visszatértem az elejére újabb részleteket keresve......döbbenetes volt, valóban "ott voltam", tisztán láttam és érzékeltem és a mai napig emlékszem mindenre.
A történet persze ennél jóval hosszabb és összetettebb, azért írtam le, mert ez bárkivel megtörténhet!!!!!

Új hozzászólás hozzáadása