Dátum: 2020.02.23

Feladó: Viktor

Tárgy: A segítségeteket kérem

Kedves szerkesztő nagyon köszönöm hogy fel tette ezt a fontos könyvet sokszor volt segítségemre. Sokakat érintő probléma ez és senki sem mer róla beszélni.Sokat gondolkoztam hogy mért is kaptam ezt a képességemet szerintem meg kell találnom a páromat és másoknak is segítséget kell nyújtanom.én 201903 óta rendelkezemezzel a képességel mikor majdnem meghaltam a halálkapujából egy lány hivott vissza hogy még nem jött el az idő és itt ne hagyma őt.Én csininek hívom őt egyfajta karmikus kapcsolat kött össze minket, amikor rágondolok szerelmet is érzek.A lányt keresem már miota élek de ezzel a lépességek csak 2019 03 óta akit zavar hogy hangosan keresem attól bocsánatot kérek előre is.Soha nem találkoztam vele csak beszéltünk párszor mire találkozót beszélnék meg vele akkor mentálisan megvernek,kínoztak,torkon vágtak és a mentális kapcsolati szálat is többször el vágták vágják.Aki tud valamit erről a lányról írjon rám kérem. ő egy pest megyei ill budapesti lány aki alacsony barna hajú és világos szemű.Kisugárzásra tiszta, kedves,angyali. CSini ha olvasod a blogot akkor írj rám írók e mailt is orzokcsapata@citromail.hu. Mások történeteit szívese meghallgatóm segítséget is nyújtok mentálisan védelmet segítségért segítsük egymást.Végyűkmeg egymást a lényekkel(fantomokkal) szemben. Gyógyítók is mentálisan fizikálisan egyaránt ebben is tudok segíteni.

Új hozzászólás hozzáadása