Dátum: 2018.08.03

Feladó: Norbert

Tárgy: Új felismerés

A mai napon értettem meg,hogy keresek,menjek tovább.Amúgy úgy tűnik még nem vetted észre...Azonnal láttam.Szürreális álom?(Vigyor)532 év....Idézek Csiától:
Jel 1:1 A Felkent Jézus lelepleződése, Isten ajándékozta meg vele, hogy rabszolgáinak megmutassa azokat a dolgokat, melyeknek sietve meg kell történniük. Jelképekbe öltöztette, és úgy küldte el angyalán keresztül rabszolgájának, Jánosnak,
-Jelképekbe öltöztette, és úgy küldte el-
-Jelképekbe öltöztette, és úgy küldte el-
-Jelképekbe öltöztette, és úgy küldte el-
Amugy egy ideje már rá jöttem,hogy nem érdemes megírni a hálon,videót készíteni,mert felhívjuk a figyelmet a bakikra,arra hogy lehet rá jönni a mesékre.Aztán mehet a lopás,csür csavar.Én 14 millió megosztásnál,és a szervezet zaklatás okán álltam le.Nem jó ha hivatalból zaklatják,fenyegetik az embert.Pláne ha el is lehetetlenítik.Egyedül,vagy inkább egy fecske nem csinál nyarat.Mindenkinek magának kell rá jönnie.Nekem ez van tapasztalatban.Szóval Apa nem volt buta,tudta hogy amit csak lehet eltüntertnek,el hazudnak,felkutatnak,igy ilyen formán,mint ahogy neked is van,megkapod a választ.De ehez agyalni,ásni kell.Magyarán akarni.

Új hozzászólás hozzáadása