Dátum: 2015.05.19

Feladó: Csodálkozó

Tárgy: Rejtett kamera

Szerintem is teljesen fölösleges a rejtett kamera, mert minden vasárnap nyilvánosan egyenes adásban közvetítenek a gyülekezetből. Aki nézni akarja nézheti, én nem .
Nagy érdeklődéssel,kezdtem itt a nézelődést az oldalon, de mid inkább éreztem az idegenkedést, majd a taszítást végül most már menekülök közületek. Lehet, hogy azt hiszitek, hogy ti jót akartok, de szerintem míg ennyi gyűlölet van bennetek, és szeretet a Krisztusi Szeretet még nyomokban sem, addig még keresgessétek az Ő útját. Először talán az anyagi világ elsődlegességét kéne megkérdőjeleznetek, és nem itt kéne kincseket gyűjtögetni. embertársaitok tetteit ítélgetni. A Gőgöt is le kéne vetni. Ajánlom Jézus tanításainak közös olvasását, és megvitatását annak, hogy mennyiben feleltek meg ezeknek, és hogyan kéne változni.
Őszintén sajnálom, hogy így alakult, de én már régen nem vagyok hajlandó ilyen elveket vallani. Még kb 20 éve nekem is Pap Gábortól, Szántaitól, Molnár V-tól stb. kezdett nyiladozni a csipám, és másképp látni a világot.Remélem még nektek is lesz időtök felfedezni magatokban a kincset.
Könnyű dolgotok lesz, csak a fára és a gyümölcsére kell figyelnetek, hogy el ne tántorodjatok. Isten áldását kérem mindnyájatokra, és az egész honlapra.
Szeretettel, mindegy ki.

Új hozzászólás hozzáadása