Dátum: 2016.01.16

Feladó: LALA

Tárgy: AZ ISTENBEN VALO HIT

negy falubol jovok, a nagy vilagban vagyok mar hosszu ideje, szeretem a magyar tortenelmet. 2011-ben torten a sajat hazamban nyaron otthon voltam par honapig es keztem jarni az advantista gyulekezetbe egy szombat este amint neztem a tv-t, a kanape mogul valami diszk felle emelkedett fel a mennyezet fele fel ugrottam hogy villanyt kapcsoljak mire meg fordultam eltunt, ra egy hetre ugyan abban az ido tajban, ugyan abban a helyzetben neztem a tv-t es most a tv elott emelkedett vagyis lebegett folfele a mennyezet fele most vartam hogy mi tortenik mikor felert a mennyezetig meg jott egy keveset a csillar fele es be olvadt a mennyezetbe nem tudom hogy mi volt de egy bizonyos hogy az eletem meg valtozott most mar hiszem hogy JEZUS KRISZTUS eljovetele nagyon kozel van meg az en eletemben el fog jonni en 61 eves vagyok es todom hogy ez az utolso PAPA . Arra kerem mindenkit hogy tanulmanyozzak a BIBLIAT ES A PROFECIAKAT a szombat es a vasarnap tartok kozt lessz az itelet ELEN G. WHITE mind ezeket leirja a nap imadok es mas balvanyok imadasa lessz a sors donto teljesen at kell alakulnunk mert a biblia szerint az utolso nap a foldon olyan kell legyen mint a mennyben az elso a JO ISTEN ALDJON MEG MINDENKIT.

Új hozzászólás hozzáadása